modne zakupy

moda dla wszystkich

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Jesienny świetny outfit

Ostatnio sprawdzając bloga koleżanki natknęłam się na to o ten wpis tutaj. Wydaje mi się, że warto w tym okresie pochylić się nad tym tematem.

Śmiało mogę stwierdzić, iż jesień jest to moja ulubiona pora roku. Moda jak i kobieta codziennie jest zmienna. Ludzie twierdzą, że jestem chora na punkcie jesienni, gdyż dosłownie kocham wszystko co jest z nią powiązane. Jednakże często też jest tak, że przysparza ona nam wielu problemów. Chodzi mi szczególnie o kompletowanie odpowiedniej do pory roku garderoby.

Co jest na topie w jesień?

Ciesz się modą w okresie jesiennym. Co roku możemy wymieniać garderobę, lecz odpowiedzmy sobie na pytanie czy warto? 🙂 Otóż nie! Jeżeli kupisz dobrą kurtkę jesienną to nie będziesz musiała martwić się. Warto wybierać odzież typowo uniwersalną.

Jakie kurtki wybrać na jesień?

Według mnie jedną z najlepszych opcji były wybór kurtki skórzanej, która jest typowo jesiennym modelem. Kurtki skórzane nadają do stworzenia typowo rockowej stylizacji. Dodatkowo warto sprawdzać modele, które posiadają  frędzelki, dzięki czemu nawiązują do stylu hipisów.

 

Kolejna równie godną uwagi propozycją mogą być kurtki przedstawiające motyw elitarny. Najlepszy moment kiedy można je nosić to wrzesień- październik. Często kurtki te wykonuje się z dosyć grubego płótna, a w połączeniu z ozdobami wyglądają nietuzinkowo.

Podczas jesiennej aury dobrze czuć się będziesz również w kolorach szarych jednak ja wole urozmaicać swoje stylizacje kolorystycznie. Dlatego też inwestowałabym w bogate kolorystycznie dodatki.

Baw się moda i eksperymentuj!

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.